Advertisement

Archive for Sunday, February 16, 2003

West Junior High School

February 16, 2003

Advertisement

Ninth Grade (4.0 GPA)

James Baxter, Meghan Bock, Emelia Brooke, Kristina Buche, Molly Bunch, Kallie Campbell, Kyle Chauvin, Keenan Cox, Gregory Gaumer, David Green, Christian Hansen, Sara Hase, Mason Heilman, Evan Hilpman, Jennifer Hornbaker, Kelly Jewell, Will Johnson, Laura Kelly, Andrea Koch, Karen Kroge, Bridget Lavaveshkul, Emily Leiker, Elizabeth Lembeck, Laurent Lewis, Joanna Loewen, Elizabeth McClure, April Miller, Katie Mitchell, Summer Mulford, Lauren Oberzan, Laura Picicci, Amanda Pierce, Sam Ranson, Ashley M. Robinson, Alicia Rosas, Dallas Schmitendorf, Jessica Sears, Kalen Siebert, Amy Soules, Sarah Stanclift, Lauren Studley, Christie Swarm, Yen Tran, Haylee Tubbs

Eighth Grade (4.0)

Brooke Abney, Erika Albright, Alexander Anderson, Emily Braden, Jennifer Brooks, Allen Burkart, Nicholas Burkart, Ashlee Ellis, Carol Fittell, Benjamin Harvey, Shelton Heilman, Hilary Janney, Zachory Johnson, Suzanne Mayse, Sara Minor, Thomas Parrish, Andrew Petz, Jonathan Sabillon, Katie Swank, Daphne Tsatsoulis

Seventh Grade (4.0)

Karl Buche, Joseph Carr, Taylor Case, Katharine Chauvin, Melanie Cropp, Laura Drees, Rebecca Dreyfus, Carson Fritzel, Chamberlain Fritzel, Gregory Glatz, Clara Groene, Joanne Heppert, Chelsea Johnson, Clara Kundin, Joanna Leach, Myron Liu, Johanna Mehl, Gabriel Moss-Masaquiza, Leah Newman, Kaylee Oberzan, Wesley Phipps, Kelsey Rosencrants, Craig Rosenstengle, Catherine Smith, Victoria Warner, Jordan Williams

Ninth Grade (3.5-3.99)

Lauren Acheson, Katelyn Anderson, Lauren Banks, Sara Bastemeyer, Cameron Beals, Ryan Berry, Andrienne Birt, Brian Bracciano, Natashia Brown, Sally Campbell, Brooke Coleman, Tyshawna Davis, Kathleen Dempsey, Tricia Dunham, Elizabeth Dyche, Adam Eisenbarger, Katelyn Elliott, Kaleena Erwin, Spencer Flannigan, Rebecca Glass, Michael Goble, Alexander Gordzica, Jordan Gouge, Kaitlin Gray, Justin Hatch, Scott Heitshusen, Kyla Herbert, Caitlin Hilton, Laura Johnson, Quinn Klutman, Stephanie Lantz, Alyce Loch, Joseph Lyons, Ian McCafferty, Karl McDonald, Eilish McGuinness, Madeleine Moffet, Perry Morrow, Morgan Norwood, Jennifer Oberhelman, Samantha Poholsky, Elizabeth Pollock, Keyonna Reed, Ashley R. Robinson, Brittany Sakumura, Vanessa Schmidt, Shawn Scott, Callee Souders, Melissa Stewart, Landen Swaggerty, Collin Watgen, Nastassia Weber, Lisa Willard, Hannah Zingre

Eighth Grade (3.5-3.99)

Olivia Abney, Andy Anderson, Ashley Anguiano, Hillary Anthony, John Berkowitz, Robert Burnham Jr., Josh Byrnes, Alexandra Chamberlain, Sarah Clark, Devin Cooper, Bernadette Drees, Matthew Farrier, Bianca Fernandez, Emily Folks, Caitlin Head, Cruz Hernandez, Taylor Hoag, John "Jack" Hull, Sydney Ice, Taylor Inverarity, Christi Julius, Lauren Kimball, Alleese Kopf, Rozilind Kort, Fattin Lang, Kelsie Lange, Todd Lee, Levi Marks, Holly Maygers, Megan McMurphy, Mithcell Morrow, Werner Nelson, Elizabeth Orzulak, Philip Ozorkiewicz, Cassandra Post, Michael Rezayazdi, Aliza Rosenthal, Jamie Rovenstine, Ashley Sakumura, Drew Schelar, Jayme Schoneweis, Kyle Schreiner, Jessica Scott, Jordan Selk, Rebecca Sheldon-Sherman, Matthew Smysor, Sean Steinle, Zebulon Taylor, Paul Wade, Stephen Webb, Lindsay Williamson, Joseph Wooldridge

Seventh Grade (3.5-3.99)

Meg Banning, Anthony Black, Emily Bowes, Katie Bracciano, Ian Campbell, Brooke Carter, Austin Dillon, Mary Dinsdale, Dillon Filkins, Taylor Fulton, Jarad Gouge, Steven Griffith, Dana Hansen, Alex Hardman, Kendall Harris, Becky Haworth, Dylan Holtkamp, Hannah Hut, Michelle Karunaratne, Anna Kuczera, Clay Larson, Cody Lown, Casey McMurphy, Charles Moffet, Chelsea Morgan, Sage Myslivy-Dragen, Katie Ozorkiewicz, Marvie Paez, Emily Poholsky, Natalie Reschke, Joseph Rosas, Joseph Schmalz, Alex Schriner, Kristin Shillington, May Simpson, Katherine Turner, Alexandra Warner, Tara Watkins, Weston Wiebe, Leah Williams, Scott Williams, Hannah Wilson, John Wilson


Ninth Grade (3.0--3.499)

Benjamin Abernathy, Katelyn Affalter, Nicholas Aldridge, Kassidi Anderson, Melinda Baldwin, Brady Barnes, Grace Beaton, Christopher Berger, Kristie Boykin, Zachary Bradburn, Tyler Bradshaw, Maria Brownrigg, Ellen Cavender, Eric Chadwick, Micah Clark, Craig Dower, Emily Erb, Andre Faucher, Steven Garner, Mitchell Grant, James Hatch, Emily Haugh, Alex Jacobson, Demetrius Kennedy, Megan Koehler, Nicole McKeehan, Brent Ott, Leslie Phariss, John Phelps, Karissa Pinegar, Julie Redmond, Patrick Ross, Nathan Smith, Melissa Stevens, Kelsey Sweeten, Skye Taylor, Jerrin Thompson, Bernie Vega, Matthew Waegelein, Travis Walsh, Whitney Wampler, Ian Weaver, Lacy Webb, Samanatha Whitchurch

Eighth Grade (3.0-3.499)

Eric Abney, Tiffany Baker, Bryce Baringer, Kenny Beard, Anthony Brown, Mara Clark, Erica Collins, Kyle Cooper, Laura Devlin, Margaret Drake-Studstill, Travis Everett, Molly Fyler, Jessica Hadl, Samantha Hays, Noel Holladay, Callie Ingram, Jacob Jordan, Whitney Laudick, Margarita Luevano, Leigh Luina, Emily McCarthy, Tiffany Miller, Jamea Mills, Veronica Mohr, Mesha Monteaux, Angela Neu, Sarah Nichols, William Oliver, Whitney Otte, Cody Putzier, David Sicilian, Lindsay Simms, Douglas Soules, Patrick Spurgeon, Shelly Turner, Amanda Vervynck, Robert Walker, Laura Watkins, Shawn West, Samantha Wheeler, Whitney Wiebe, Emily Williams

Seventh Grade (3.0-3.499)

Marisa Aldrich, Kelsey Allen, Christine Ashburn, Paige Blevins, Christopher Bruns, Andrew Clancy, Tyler Fredendall, Katie Gill, Bryanna Gilstrap, Madeline Glass, Caleb Gress, Lucas Haake, Cameron Hartford, Tyler Kring, Jennifer Livingood, Rose Ann Mabitazan, Timothy Malcolm, Stephanie Mattern, Lindsay McBride, Brandon Miller, Crystal Miller, David Miller, Rachael Mulford, Justin Munger, Oskar Pantoja, Ethan Randolph, Allyson Renick, Lauren Robinson, Sara Schwartz, Amy Smith, Rachel Steimle, Edward Swanson, Thomas VanderVelde, Nicholas Vetter, Thomas Watgen, Melanie Wiens-Kind

Commenting has been disabled for this item.